Dziennikarz, poliglota, podróżnik, muzyk, kucharz, motocyklista, warsawianista, motorowodniak. Autor i prowadzący publicystyczno/rozrywkowy program WIDZIMISIĘ w POLSAT NEWS 2 i POLSAT NEWS (codziennie na żywo od pon. do pt. o 22.00).Prowadzi poranny show PRZEPRASZAMY ZA USTERKI w ogólnopolskim radiu MUZO.FM /od pon. do pt. 8.00-10.00/.

Poprzednio związany z kilkoma stacjami radiowymi, jako dziennikarz i prezenter w radiu ZET, dziennikarz, prezenter i dyrektor programowy Radia Kolor, producent, dziennikarz, prezenter i korespondent krajowy radia RMF FM. Prowadził Poplistę na antenie radia RMF FM. Razem z Kubą Wojewódzkim prowadził program ANTYLISTA w Radio 94/Antyradiu oraz PORANNY WF w ESKA ROCK. Znany również z programów telewizyjnych- był dziennikarzem TVP1 (Lista Przebojów, Gwiazdy w Jedynce). Był autorem i prowadził autorski talk show JAZDA FIGUROWA w TV4. Był dyrektorem programowym 4fun Media S.A. tj. 4FUN.tv, REBEL.tv i TV.DISCO. Wraz z Włodzimierzem Zientarskim współprowadził show motoryzacyjny SZROTLISTA w POLSAT PLAY.

Kocha córkę, radio, gotowanie, muzykowanie, motocykl, sporty wodne i wszystkie części filmu Gwiezdne wojny.

Prowadzenie imprez i konferencji:

Doświadczony konferansjer i prezenter. Znakomicie nawiązuje kontakt z publicznością. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu konferencji prasowych, imprez zamkniętych, eventów. Prowadzi eventy także po angielsku, francusku i rosyjsku.