Face Cooking

Nasi mistrzowie kuchni wprawią w zachwyt każdą publiczność. Warsztaty i pokazy kulinarne to znakomita propozycja, aby uświetnić eventy. Integracja oraz fantastyczna zabawa gwarantowane!

face cooking

Agencja Artystyczna Face, współpracuje z mistrzami kuchni znanymi z mediów. Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją profesjonalnych pokazów i warsztatów kulinarnych na spotkania i eventy firmowe, to zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. Wiemy jak organizować pokazy kulinarne, a nasi prowadzący potrafią zainteresować i wciągnąć do wspólnej zabawy każdą publiczność. W ciekawy i zabawny sposób przekazują swoją wiedzę oraz dzielą się doświadczeniem. Na spotkaniach firmowych gotowanie na żywo może być świetną atrakcją i znakomitym sposobem na integrację uczestników zabawy. Jednym z ekspertów, który dobrze wie jak prowadzić takie eventy jest Mikołaj Rey. Warsztaty i spotkania kulinarne z Mikołajem Reyem to powiew wielkiego świata i smak francuskiej kuchni, a także fantastyczna zabawa! Mikolaj Rey urodzil się we Francji, wychował w rodzinnym zamku w Montesor, ale jego sercem zawładnęła Polska...i Polka. Mikolaj Rey z wykształcenia jest prawnikiem i ekonomistą, z zamiłowania – kucharzem. To prawdziwy showman: przystojny, dynamiczny, z poczuciem humoru - a w jego opowieściach można się zasłuchać! Znakomicie nawiązuje kontakt z uczestnikami i potrafi wciągnąć ich do wspólnej zabawy, eksperymentując, łącząc przepisy kuchni świata.
Chcecie się Państwo przekonać co wynika z takich eksperymentów? Serdecznie zapraszamy na warsztaty kulinarne. Podczas pokazów i warsztatów kulinarnych, prowadzonych przez naszych kucharzy, promujemy zdrowe jedzenie, mówimy o tym jak łączyć składniki, na co zwracać szczególną uwagę i jak dobrze się bawić podczas gotowania. Naszą misją jest przekazywanie wiedzy na temat dań pochodzących z całego świata. Mistrzowie kuchni mogą przygotować np. menu bezglutenowe lub wegańskie. Potrafimy dopasować ofertę do potrzeb klientów i nie boimy się nowych wyzwań. Jeśli określą nam Państwo temat i charakter imprezy, zaproponujemy odpowiedniego mistrza kuchni i tak skomponujemy menu, by odpowiadało każdemu uczestnikowi, i aby każdy świetnie się bawił podczas wspólnego gotowania.
Agata Jakóbczak

a.jakobczak@agencjaface.com

tel. 501 301 773

Marek Jakóbczak

m.jakobczak@agencjaface.com

tel. 570 115 113

Mariola Berg

m.berg@agencjaface.com

tel. 501 290 533 lub 502 555 570