Beata Sniechowska

Beata Śniechowska to zwyciężczyni II edycji kulinarnego Programu Master Chef, gospodyni nowego programu kulinarnego „Teraz kuchnia” w TVN Meteo Active, gość programów Dzień Dobry TVN, autorka książki „Smaki marzeń”, Jest blogerką prowadząca autorskiego bloga (beatasniechowska.pl). Stażystka renomowanych restauracji, zdobywająca wiedzę pod okiem wybitnych mistrzów sztuki kulinarnej. Jest charyzmatyczna i ciepła. Szybko nawiązuje więź z uczestnikami eventów i pokazów kulinarnych. Ciekawią ją kuchnie świata, jednak najbardziej ceni sobie kuchnię francuską, włoską oraz polską (w nieco lżejszej i odświeżonej formie). Poza tym specjalizuje się w zdrowej kuchni.

Beata Śniechowska uważa, że w warzywach tkwi prawdziwy potencjał, dlatego na pokazach kulinarnych i warsztatach sięga po fioletowego ziemniaka, słonecznik bulwiasty czy pasternaka i podpowiada jak wyczarować z nich wspaniały dodatek do soczystych ryb lub mięs. Gotuje nowocześnie i ze smakiem. Charakterystyczne w jej kuchni są niecodzienne, oryginalne połączenia smakowe : bazyliowy sernik z truskawkami, tatar z tuńczyka z pianką groszku czy suflet czekoladowy z serem roquefort. To tylko niektóre przykłady niecodziennych pomysłów Beaty. Nie lubi nudy na talerzu, dlatego chętnie wymyśla nowe połączenia smakowe i dzieli się nimi z innymi.

OFERTA EVENTOWA

PROWADZENIE W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM

  • Beata Śniechowska – Pokazy kulinarne. Pokazy gotowania w oparciu o najlepsze współczesne receptury. Kuchnia światowa, autorska oraz smaczna i zdrowa dla osób aktywnych.
  • Beata Śniechowska – Eventy. Obsługa kulinarna eventów, specjalnie sformatowane pokazy gotowania, degustacje, catering, konkursy kulinarne.
  • Beata Śniechowska – Warsztaty kulinarne. Warsztaty dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Warsztaty połączone z nauką gotowania i tematyczne (np. kuchnia francuska, ryby i owoce morza, warzywa i kasze itp.)
  • Beata Śniechowska – Degustacje – Tematyczne degustacje kulinarne, z daniami kuchni światowej i autorskiej, animacje kulinarne.

Agata Jakóbczak

a.jakobczak@agencjaface.com

tel. 501 301 773

Marek Jakóbczak

m.jakobczak@agencjaface.com

tel. 570 115 113

Mariola Berg

m.berg@agencjaface.com

tel. 501 290 533 lub 502 555 570