Charles Daigneault

Charles Daigneault to charyzmatyczna gwiazda świata kulinarnego! Jest Kanadyjczykiem, ale w jego żyłach płynie francuska i indiańska krew. Charles Daigneault zdobył serca szerokiej widowni w programie Masterchef. Teraz ma własny program w TVN pt. „Domówka” i gotuje w programach Dzień Dobry TVN , zarażając Polaków swoją pasją do gotowania.

Ostatnio Charlie Daigneault został prawą ręką Magdy Gessler w programie „Kuchenne powroty”, odwiedzając restauracje, w których przeprowadzane były „Kuchenne rewolucje”.
Scenicznie i towarzysko Charlie Daigneault jest nie do pobicia: wiecznie uśmiechnięty, z humorem i dystansem podchodzący do rzeczywistości, potrafi zrelaksować i rozbawić do łez. A że przy okazji na kuchni zna się jak mało kto, warsztaty kulinarne i pokazy kulinarne z Charlesem Daigneault pomogą rozkręcić każdą imprezę!
OFERTA EVENTOWA:

PROWADZENIE W JĘZYKU POLSKIM, ANGIELSKIM I FRANCUSKIM

Charles Daigneault – Pokazy kulinarne. Pokazy gotowania w oparciu o najlepsze współczesne receptury. Kuchnia światowa i autorska.

Charles Daigneault – Eventy. Obsługa kulinarna eventów, specjalnie sformatowane pokazy gotowania, degustacje, catering.

Charles Daigneault – Warsztaty kulinarne. Warsztaty dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Warsztaty połączone z nauką gotowania i tematyczne, np. grillowanie, kuchnia włoska, etc.

Charles Daigneault – Degustacje – Tematyczne degustacje kulinarne, z daniami kuchni światowej i autorskiej, animacje kulinarne.

Agata Jakóbczak

a.jakobczak@agencjaface.com

tel. 501 301 773

Marek Jakóbczak

m.jakobczak@agencjaface.com

tel. 570 115 113

Mariola Berg

m.berg@agencjaface.com

tel. 501 290 533 lub 502 555 570