Mikołaj Rey – warsztaty i pokazy kulinarne

Mikołaj Rey to najbardziej znany kucharz wśród arystokratów i artystokrata wśród kucharzy. Potomek pisarza, zarządca swojego zamku we Francji, milośnik tańca i sztuk walki. Pokochali go widzowie programu Masterchef, a obenie ma stały felieton w programie Dzień dobry TVN. Warsztaty kulinarne i spotkania kulinarne z Mikołajem Reyem to powiew wielkiego świata i smak francuskiej kuchni…a także fantastyczna zabawa!

Mikolaj Rey urodzil się we Francji, wychował w rodzinnym zamku w Montesor, ale jego sercem zawładnęła Polska…i Polka. Mikolaj Rej z wykształcenia jest prawnikiem i ekonomistą, z zamiłowania – kucharzem. Mieszka z rodziną w Krakowie.

Pamiętam do dziś smak sosu cytrynowego, który przygotowywała moja mama, steki z frytkami mojego ojca lub genialne nerki z sosem śmietanowym, podawane w koronie białego ryżu, pasztet z wątróbek kaczych, nie mówiąc o kajmaku mojej babci! – wspomina smaki z dzieciństwa Mikołaj Rej. Po takich kulinarnych doświadczeniach- nic dziwnego, że gotowanie stało się jego pasją. Już podczas studiów w Krakowie zdobywał kulinarne ostrogi we francuskiej restauracji, ale dopiero występ w programie Masterchefw TVN stał się początkiem jego kulinarnej kariery. Mikołaj Rey stał się gwiazdą mediów i ulubieńcem publiczności. Odtąd co tydzień odkrywa tajniki polskiej kuchni w programieDzień dobry TVN. Mikołaj Rey to prawdziwy showman: przystojny, dynamiczny, z poczuciem humoru – a w jego opowieściach można się zasłuchać! Znakomicie nawiązuje kontakt z uczestnikami i potrafi wciągnąć ich do wspólnej zabawy.
OFERTA EVENTOWA: (prowadzenie w języku polskim, angielskim i francuskim).

– Mikołaj Rey – warsztaty i pokazy kulinarne, odkrywające świat francuskich smaków, ale i polskiej kuchni i jej regionalnych produktów;

– Mikołaj Rey – spotkania kulinarne podczas imprez integracyjnych- wspólne gotowanie, taniec, rozmowy o „wielkim świecie” , kuchniach regionów Polski i świata.

– Mikołaj Rey – pokazy gotowania i wspólne gotowanie podczas eventów plenerowych i festiwali kulinarnych.

Agata Jakóbczak

a.jakobczak@agencjaface.com

tel. 501 301 773

Marek Jakóbczak

m.jakobczak@agencjaface.com

tel. 570 115 113

Mariola Berg

m.berg@agencjaface.com

tel. 501 290 533 lub 502 555 570