Theofilos Vafidis

Teo Vafidis pochodzi z Grecji. Jest szefem kuchni i ekspertem kulinarnym, promotorem kultury greckiej. Theofilos Vafidis to osobowość telewizyjna. Widzowie znają go z programu „Europa da się lubić”. Często pojawia się jako ekspert kulinarny w telewizjach śniadaniowych i w mediach. Prowadzi pokazy i warsztaty kulinarne, promuje grecką kuchnię i greckie produkty.
Teo Vafidis doskonale zna nie tylko kuchnię grecką, ale i światową. Był właścicielem 17 restauracji w Grecji, Niemczech, Austrii i Polsce. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i umiejętnościom, realizacja widowiskowych prezentacji kulinarnych możliwa jest nieomalże w każdym miejscu i porze. Na oczach publiczności powstaną smaczne i ciekawe dania kuchni greckiej. Nie zabraknie też interesującej opowieści obfitującej w anegdoty i wspomnienia. Theofilos Vafidis pomoże zaplanować i zorganizować każdy event, zaproponować interesujące warsztaty kulinarne i pokazy, a jego entuzjazm i grecka radość życia natychmiast udzielają się publiczności.

 

OFERTA EVENTOWA:

Teo Vafidis – Pokazy gotowania – we wnętrzu i w plenerze, podczas imprez integracyjnych, plenerowych, okolicznościowych. Potrawy kuchni greckiej połączone z barwnymi opowieściami.

Teo Vafidis – Eventy: – grecka uroczysta kolacja, pokazy i konkursy, aktywizujące uczestników, nauka tańca Zorby, a na koniec tradycyjne tłuczenie talerzy, czyli grecka metoda odstresowania się po ciężkim dniu pracy.

Teo Vafidis – Integracyjne lub motywujące warsztaty kulinarne dla firm: Wspólne gotowanie i biesiadowanie to stały element naszej codzienności. Jednak dla zespołu ludzi, którzy na co dzień razem pracują. może okazać się nowym, ekscytującym wyzwaniem. Kulinarne warsztaty integrujące i motywujące przez gotowanie to doskonały sposób aby jednocześnie dowiedzieć się czegoś o kuchni greckiej, swoich współpracownikach i sobie samym.

Agata Jakóbczak

a.jakobczak@agencjaface.com

tel. 501 301 773

Marek Jakóbczak

m.jakobczak@agencjaface.com

tel. 570 115 113

Mariola Berg

m.berg@agencjaface.com

tel. 501 290 533 lub 502 555 570