Dziennikarka, prezenterka, osobowość telewizyjna. Jest dyrektorem ds. rozwoju telewizji TLC Polska. Przez 3 lata prowadziła program “Świat się kręci” na antenie TVP. Była redaktor Naczelną magazynu Skarb firmy Rossman. Poprzednio związana z telewizją Polsat, gdzie pełniła funkcję Szefa Zespołu Nowych Projektów.

Ma na swoim koncie ponad 3 tysiące programów telewizyjnych- była ich gospodynią, autorką i producentką.

Agata Młynarska jest znana z działalności charytatywnej: współtworzyła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, aktywnie działa na rzecz tworzenia rodzinnych domów dziecka. Laureatka nagrody specjalnej i tytułu “Gwiazdy dobroczynności’ w konkursie organizowanym przez Newsweeek Polska i Akademię Rozwoju Filantropii.Jest kawalerem Orderu Uśmiechu.

Na swoim koncie ma prowadzenie wielkich koncertów w tym oglądane przez miliony widzów gale sylwestrowe. Znakomicie prowadzi imprezy plenerowe, a także kameralne spotkania I konferencje, a także wykłady motywacyjne. Profesjonalistka w każdym calu! Żywiołowa, radosna, zaraża optymizmem i energią. Biegle mówi po angielsku i francusku. Stworzyła  portal dla kobiet onaonaona.com, który zgromadził silną i aktywną społeczność (nagroda Róża Gali za debiut roku). Pomysłodawczyni I współorganizatorka festiwalu dla kobiet Teraz One w Łodzi.