Jej przygoda z mediami zaczęła się w roku 2002, gdy wygrała z mamą I edycję konkursu „Matka i Córka Oriflame Naturalna Więź”. Przez rok była twarzą firmy Oriflame, pojawiła się na kilku okładkach, gościła w rożnych programach telewizyjnych. Została twarzą największego centrum handlowego w Polsce południowej – Silesia City Center, była finalistką wyborów Miss Polski, a w roku 2005 reprezentowała Polskę na międzynarodowym konkursie Miss Tourism International w Chinach.

Jej przygoda z telewizją zaczęła się od pracy w Tele5, gdzie była gospodynią programu „The Club”. Została dostrzeżona przez telewizję Polsat, która zaproponowała jej współpracę.
Od dwóch lat prowadzi wspólnie z Maćkiem Dowborem i Maćkiem Rockiem program kulturalno-rozrywkowy „Się Kręci”.
U boku Krzysztofa Ibisza współprowadziła Galę 15-lecia Telewizji Polsat, podczas której została ogłoszona nową twarzą Telewizji Polsat. Dwukrotnie była gospodynią Nocy Sylwestrowej w Krakowie i Warszawie, transmitowanej na żywo w Polsacie.
W 2008 roku prowadziła wraz z Zygmuntem Chajzerem show „Gwiezdny Cyrk”.
W czerwcu b.r. poprowadzi najważniejszy koncert festiwalu Top Trendy, koncert Top.
Prywatnie pasjonuje się narciarstwem, jest instruktorką narciarstwa i prezesem Fundacji charytatywnej ”Z miłości z serc”, która pomaga młodym ludziom chorym na raka.

Prowadzi program Poradnik ślubny w Studio Weekend w Polsacie