Dziennikarz, prezenter, konferansjer . Od lat związany z telewizją . Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej. Pracował w Wiadmościach, Panoramie, Teleeksspresie i Kurierze. Obecnie jest prezenterem pogody w telewizji TVN, a na co dzień współpracuje z najpopularniejszą telewizją śniadaniową – Dzień Dobry TVN. Sympatyczny, uśmiechnięty, pełen pozytywnej energii, doceniany i lubiany przez widzów… stara się zarazić ich swoją ciekawością świata. Dużo podróżuje – nie tylko z kamerą DDTVN, ale też prywatnie. Ma na koncie wiele wyróżnień i nagród (m.in. Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy RP za debiut dziennikarski). Jak sam mówi: teraz czeka już tylko na Wiktora, Telekamerę i Oskara…..

Znakomicie prowadzi duże imprezy masowe, gale i koncerty, a także konferencje prasowe i wydarzenia medialne (prowadził mi.in. Impezy WOŚP,koncerty Bajm , Piersi, Budka Suflera, pokazy mody Ewy Minge, Bernarda Hanaoki, Macieja Zienia, oraz wiele innych eventów. Prowadził też imprezy dla znanej restauratorki Magdy Gesler ). Biegle mówi po angielsku.
Przez 10 lat prowadził Międzynarodowy Festiwal Folkloru w Zielonej Górze (przez 15 lat tańczył w Lubuskim Zespole Pieśni i tańca w Zielonej Górze, z którym zjeździł cały świat). I właśnie miesiące spędzone w trasach koncertowych od Meksyku przez Canade czy Panamę zaszczepiły w nim ciekawość ludzi i świata.
Korzystając ze swojego wieloletniego dziennikarskiego doświadczenia prowadzi także szkolenia medialne. Szkolił między innymi rzeczników prasowych Policji, Straży Pożarnej, Poczty Polskiej. Prowadził też zajęcia ze studentami na Uniwersytecie Zielonogórskim i Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu.