Dziennikarka, scenarzystka, producentka programów telewizyjnych i radiowych. Wraz z Marcinem Prokopem tworzy charyzmatyczny duet prowadzących poranny program Dzień Dobry TVN. Razem z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program Miasto kobiet. Autorka wielu książek.

Lubi wyzwania i niekonwencjonalne zadania. Jej żywiołem jest rozmowa w programach „na żywo”. Znakomicie prowadzi konferencje, eventy i Gale.

 

Laureatka Wiktora w kategorii Prezenter Telewizyjny w 2011 r. Druga w rankingu najbardziej opiniotwórczych Polek w rankingu Gazety Wyborczej. Trzecia najbardziej wpływowa osoba w Polsce wg rankingu Tygodnika Wprost z 2015 roku. Laureatka nagrody MediaTory w kategorii Inicjator w 2015r.

Jest wykładowcą na wydziałach dziennikarstwa oraz w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Znakomicie uczy sztuki prezentacji i wystąpień publicznych. Prowadzi wykłady motywacyjne, szkolenia medialne i szkolenia z wystąpień publicznych. Szkolenia medialne z Dorotą Wellman to dawka rzetelnej wiedzy i energii. Z Dorotą Wellman kontakt możliwy jest za pośrednictwem naszej Agencji.