Dziennikarka z ponad 20-letnim doświadczeniem w prasie, telewizji, Internecie i radiu.
W TV4 przez sześć lat prowadziła kobiecy talk show „Mała czarna”. Ponad 400 odcinków z rozmowami z kobietami i mężczyznami na tematy psychologiczne, kulturalne itp. Wcześniej w telewizji TVN Style prowadziła pierwsze sezony programu „Lekcja Stylu” z udziałem Jolanty Kwaśniewskiej.
Dwukrotnie nominowana do Wiktora – Nagrody Akademii Telewizyjnej  w kategorii Osobowość Telewizyjna (2010 i 2012).
Autorka książki o Krystynie Jandzie „Pani zyskuje przy bliższym poznaniu”. Współautorka m.in. „Biblii dziennikarstwa”.
Stworzyła pierwszy ogólnotematyczny portal kobiecy.
Zaczynała w „Gazecie Wyborczej”, gdzie zajmowała się m.in. sprawami społecznymi i polską polityką zagraniczną. Relacjonowała najważniejsze delegacje ministrów spraw zagranicznych i prezydenta RP (m.in. USA, Rosja, Katyń-Smoleńsk, Izrael-Palestyna).
Była redaktor naczelną dwutygodnika „VIVA!”, tygodnika „Życie jest piękne” dodatku „Dziennika” i miesięcznika „Zwierciadło”.
Wykładała dziennikarstwo specjalistyczne na SWPS w Warszawie. Pisała felietony do miesięcznika „Sukces”. Prowadziła warsztaty prasowe dla dziennikarzy na Ukrainie i Białorusi we współpracy z amerykańską fundacją ”IREX ProMedia”. Na zaproszenie rządu USA, po serii publikacji w „Gazecie Wyborczej” o narkomanii i związanej z tym przestępczości zorganizowanej uczestniczyła w stażu dla kilkunastu dziennikarzy z całego świata. Wspierała pierwszą kampanię UNICEF z polską ambasadorką Małgorzatą Foremniak na rzecz szczepień dla dzieci w Sierra Leone.
Prowadziła m.in. spotkania z czytelnikami z okazji premier książek, spotkania dla klientów firm, z publicznością, konferencje prasowe z artystami dla Empik, spotkania prasowe związane z tematyką medyczną, społeczną i kobiecą.
Wydarzenia takie jak premiera nowego modelu BMW, dzień „Piękno w zdrowiu” w Złotych Tarasach.
Uroczystości wręczenia nagród Kryształowych Zwierciadeł w Królikarni (sześciokrotnie, partnerowali jej Marcin Prokop, Maciej Stuhr oraz Artur Andrus).

Prowadziła spotkania motywacyjne w ramach Akademii Mistrzów w Poznaniu i w Łodzi. W Poznaniu w ramach Malta Kobiet pt. „Sztuka prostego życia – filozofia małych kroczków”.

Język rosyjski biegle – z racji studiów w Moskwie na kierunku język rosyjski i literatura. Studiowała też podyplomowo dyplomację na Collegium Civitas.
Znakomicie prowadzi wszelkie konferencje prasowe, gale i wydarzenia medialne.