Agencja Artystyczna Face – Warszawa

Agencja Artystyczna Face reprezentuje Gwiazdy mediów: są u nas znani dziennikarze telewizyjni, prezenterzy i konferansjerzy, eksperci z wielu dziedzin. Nasza oferta to najlepsi konferansjerzy i prezenterzy, znane twarze  do kampanii reklamowych i PR, wykłady motywacyjne, a także  szkolenia medialne, prowadzone przez najlepszych dziennikarzy.

Wśród Gwiazd mediów,  które reprezentujemy lub z którymi na stałe współpracujemy, są: 

  • Dorota Wellman, Marcin Prokop, Jarosław Kuźniar, Agata Młynarska, Maja Popielarska, Bartek Jędrzejak,  Agnieszka Cegielska, Kinga Baranowska, Jarosław Kulczycki, Beata Tadla, Bartosz Węglarczyk, i wielu innych

Specjalizujemy się w kompleksowych CASTINGACH CELEBRITES – poszukujemy Gwiazd do kampanii reklamowych, promocyjnych i PR.

Współpracujemy także z wieloma  innymi Gwiazdami, polskimi i zagranicznymi, poza zaprezentowanymi na naszej stronie.  Jeśli szukasz znanej twarzy, zawsze warto do nas zadzwonić! Jeśli potrzebujesz Gwiazdy zagranicznej do swojej kampanii, również chętnie pomożemy.

  • Wykłady motywacyjne  prowadzone przez Gwiazdy mediów oraz ekspertów z wielu dziedzin to znakomita propozycja na imprezy integracyjne i konferencje.
  • Polecamy nasze Szkolenia medialne i z wystąpień publicznych  prowadzone przez najlepszych dziennikarzy. Skuteczne, praktyczne, interesujące! 
  • Proponujemy SZKOLENIA Z DRESS CODE I STYLIZACJE w wykonaniu stylistów Gwiazd (Tomasz Jacyków, Krzysztof Łoszewski, Ewa Rubasińska-Ianiro i Magdalena Makarewicz oraz inni). 
  • Organizujemy POKAZY I WARSZTATY KULINARNE Z UDZIAŁEM ZNANYCH KUCHARZY.

Zobacz więcej

wykłady motywacyjne
O NAS - Mariola Berg i Agata Jakóbczak

Prowadzimy wspólnie Agencję Artystyczną Face od 2008 roku. W mediach jesteśmy obecne od wielu już lat. Rozumiemy specyfikę mediów zarówno od strony organizacji i prowadzenia eventów i konferencji, jak i dotyczącą kampanii reklamowych i PR oraz produkcji filmów reklamowych.

Nasza długoletnia obecność w mediach i współpraca z największymi gwiazdami zaowocowała także praktyczną wiedzą ekspercką w zakresie wystąpień publicznych i medialnych.

Dlatego możemy być profesjonalnym partnerem dla Agencji i klientów we wszystkich projektach z udziałem znanych osób.

Jeśli chcą Państwo nawiązać współpracę z Gwiazdą polską lub zagraniczną, zawsze warto zwrócić się do nas.

Zobacz więcej...

NASZE SZKOLENIA