Akademia Face

Szkolenia medialne w studiu telewizyjnym

akademia szkolenia


Szkolenia z wystąpień publicznych przeznaczone są dla osób, które:
- prowadzą prezentacje dla klientów, pracowników i pracodawców;
- biorą udział w konferencjach, prowadzą szkolenia;
- prezentują swoje pomysły, idee, markę czy produkty na różnych forach;

Skuteczne i profesjonalne wystąpienia publiczne są kluczem do zbudowania biznesowego wizerunku na każdym stanowisku i w każdej branży.
Szkolenia adresujemy do różnych grup zawodowych: nie tylko do osób, prowadzących prezentacje, ale także dla specjalistów z różnych dziedzin, którzy na co dzień pracują z klientami. Bo z wystąpieniami publicznymi, że sztuką prezentacji mamy do czynienia na co dzień, w życiu zawodowym i prywatnym.

Prowadzą je najlepsi dziennikarzy (Bartosz Węglarczyk, BeataTadla, Jarosław Kulczycki, Jakub Porada i wielu innych), a także eksperci z wielu dziedzin - logopeda medialny, psycholog stylista. Pozwalają na poznanie zasad dobrej i skutecznej prezentacji. Uczą, jak zbudować profesjonalny biznesowy wizerunek. Szkolenia z wystąpień publicznych to wiedza o tym, jak przykuć uwagę odbiorców, jak czytelnie przekazać swoją ideę. Pokazują, jak ważne jest pierwsze wrażenie, które wywieramy swoją postawą, ubiorem, sposobem podania ręki. Potem – tracimy punkty, albo je zdobywamy poprzez naszą wypowiedź. Dziennikarka Beata Tadla oraz logopeda i trener medialny, Joanna Luboń, uczą jak ważny w komunikacji jest głos i sposób mówienia, jakie jest znaczenie właściwej intonacji i artykulacji i w jaki sposób głos może być orężem. Podczas szkoleń eksperci pokazują jak wykorzystać mowę ciała. Co zrobić, aby pokonać stres, a jakie gesty są pomocne w budowaniu pewności siebie i opanowaniu tremy. Podczas szkoleń z wystąpień publicznych dowiemy się, w jaki sposób gadżety mogą być pomocne w zwalczeniu stresu. Olówek, długopis, trzymany w ręku- czy pomagają? Dowiemy się także, dlaczego nie należy przed wystąpieniem publicznym pić kawy ani herbaty oraz poznamy wiele innych przydatnych sposobów na skuteczne wystąpienie. Dr Olgierd Annusewicz prowadzi unikatowe szkolenia „Przekonywanie bez pokonywania”, na których uczestnicy poznają skuteczne sposoby przekonania rozmówcy do swoich racji.
SZKOLENIA MEDIALNE – GDZIE SZKOLIMY?

Szkolenia medialne odbywają się w profesjonalnie wyposażonym studiu telewizyjnym videoPR.pl. Studio wyposażone jest w tło greenbox i czarny horyzont, oświetlenie, kamery i sprzęt dźwiękowy. Tricaster 460 daje możliwość wykluczowania postaci z tła i umieszczenia ich w wirtualnej scenerii. Oznacza to możliwość symulacji wywiadu czy debaty w warunkach prawdziwego studia telewizyjnego – dzięki temu uczestnicy uczą się zachowań wymaganych podczas nagrania w telewizji czy radiu. Wszystkie wystąpienia są rejestrowane, a następnie analizowane wspólnie z dziennikarzem prowadzącym. Ponadto sala konferencyjna umożliwia pozostałym uczestnikom szkolenia podgląd przebiegu nagrania. Szkolenie medialne może się odbywać także w siedzibie klienta lub w dowolnym miejscu, z udziałem operatora i kamery.

Agata Jakóbczak

a.jakobczak@agencjaface.com

tel. 501 301 773

Mariola Berg

m.berg@agencjaface.com

tel. 501 290 533 lub 502 555 570