Dorota Wellman

Dorota Wellman – Dziennikarka, scenarzystka, producentka programów telewizyjnych i radiowych. Wraz z Marcinem Prokopem tworzy charyzmatyczny duet prowadzących poranny program Dzień Dobry TVN. Wraz z Pauliną Młynarską prowadziła w TVN Style program “Miasto kobiet”. Jest wykładowcą na wydziałach dziennikarstwa oraz w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Laureatka nagrody Wiktory 2010 w kategorii prezenter telewizyjny. Uznana za jedną z trzech najbardziej wpływowych Polek w rankingu Gazety Wyborczej i za trzecią najbardziej wpływową osobę w Polsce wg rankingu Wprost.

Dorota Wellman

SZKOLENIA Z AUTOPREZENTACJI, PREZENTACJI, WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH I MEDIALNYCH

CEL SZKOLENIA:

Nabycie lub udoskonalenie umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych oraz wystąpień medialnych.

 

ZAKRES SZKOLENIA:

  • Przygotowanie do skutecznego wystąpienia publicznego, prelekcji przemówienia, wystąpienia na konferencji i panelu dyskusyjnym. Skuteczne techniki prezentacji: Jak mówić, żeby nas słuchano? Jakiego języka używać? Jak zatrzymać uwagę widza?
  • Zasady przekazu niewerbalnego: Znaczenie pierwszego wrażenia, Mowa ciała. Wygląd i ubiór stosowny do sytuacji. Postawa, sposób siedzenia.
  • Sprawdzone sposoby na tremę i stres. Użyteczne gadżety.
  • Przygotowanie do wywiadu i rozmowy w radiu i telewizji oraz do wywiadu prasowego. Autoryzacja wypowiedzi.
  • Praca z kamerą i mikrofonem – jak je oswoić i wykorzystać do swoich potrzeb.
  • Kryzysowe sytuacje prezentacyjne i medialne: Jak nie dać się sprowokować? Z kim nie rozmawiać i w jaki sposób odmawiać? Czego nie mówić? Jak wybrnąć z pomyłki lub wpadki? Jak przekazać najistotniejsze treści?
  • Symulowana debata z dziennikarką jako podsumowanie szkolenia.
Agata Jakóbczak

a.jakobczak@agencjaface.com

tel. 501 301 773

Mariola Berg

m.berg@agencjaface.com

tel. 501 290 533 lub 502 555 570