Jakub Porada

Jakub Porada – Dziennikarz z ponad 20-letnim stażem. Z wykształcenia także aktor. Prezenter w TVN i TVN24 i TTV. Opowiada o ekonomicznych sposobach podróżowania. Przez 5 lat pracował w Teatrze Muzycznym w Gliwicach – występował m.in. w musicalach West Side Story, Me and me Girl i Rober Bridegroom. Dzięki temu dysponuje zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną na temat techniki pracy z głosem, jego emisji oraz sposobów skutecznej komunikacji. Wykładał na Podyplomowych Studiach Dziennikarskich na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, prowadził zajęcia z Gatunków Informacyjnych oraz Metodologii Pracy w TV. Gościnnie udzielał również wykładów na Politechnice Koszalińskiej, Politechnice Świętokrzyskiej, UMCS w Lublinie i Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie oraz SWPS w Warszawie.

Jakub Porada

SZKOLENIE Z WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH I MEDIALNYCH

CEL SZKOLENIA:

przygotowanie do publicznych wystąpień przed dowolnym audytorium oraz przed kamerą. Ponadto zajęcia umożliwiają zrozumienie języka mediów i rozwijają umiejętność sprawnej komunikacji.

ZAKRES SZKOLENIA:

Część teoretyczna uzupełniona jest obszerną częścią praktyczną przed kamerą, w trakcie której uczestnicy aktywnie ćwiczą emisję głosu, dykcję i mowę ciała. Jakub Porada wykorzystuje metodę łączącą ponad dwudziestoletnie doświadczenie z pracy jako dziennikarz telewizyjny z doświadczeniami aktorskimi.

Agata Jakóbczak

a.jakobczak@agencjaface.com

tel. 501 301 773

Mariola Berg

m.berg@agencjaface.com

tel. 501 290 533 lub 502 555 570