Joanna Luboń – logopeda medialny

Joanna Luboń – logopeda medialny

Joanna Luboń – Logopeda medialny. Specjalistka do spraw kształcenia kadry dziennikarskiej radia i telewizji. Współpracowała z Wyższą Szkołą Filmową, Teatralną i Telewizyjną w Łodzi, brała również udział w tworzeniu programów dydaktycznych dla Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego.

Joanna Luboń – W Polskim Radiu była reżyserem dźwięku i zasiada w Komisji ds. Karty Mikrofonowej w charakterze logopedy medialnego. Bierze udział w komisjach konkursowych do spraw rekrutacji dziennikarzy organizowanych przez Polskie Radio S.A. Jest członkiem Komisji ds. Karty Ekranowej w Telewizji Polskiej S.A. Zasiada w komisjach konkursowych rekrutujących dziennikarzy i prezenterów dla TVP. Od ponad 20 lat prowadzi szkolenia i konsultacje logopedyczne, które przygotowują do występów przed mikrofonem i kamerą dziennikarzy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej. Prowadzi zajęcia w wyższych szkołach dziennikarskich, współpracowała ze Studium Wymowy Akademii Teatralnej w Warszawie w charakterze wykładowcy z zakresu techniki mowy mikrofonowej.

Od wielu lat prowadzi treningi dla polityków i menedżerów z zakresu wystąpień publicznych w mediach i warsztaty na temat budowania wizerunku poprzez przekaz werbalny.

Agata Jakóbczak

a.jakobczak@agencjaface.com

tel. 501 301 773

Mariola Berg

m.berg@agencjaface.com

tel. 501 290 533 lub 502 555 570