MIŁOSZ BRZEZIŃSKI – WYKŁADY MOTYWACYJNE

Jeśli odkryjesz swoją prawdziwą motywację do wstawania rano z łóżka i przesiadywania do późna w nocy, znajdziesz swoją wewnętrzną pasję, która doprowadzi Cię do celu. Prowadzę wykłady poświęcone pracy zespołowej, rozwojowi osobistemu i motywacji: skąd ją brać, jak budować i co działa. Opieram się na wiedzy naukowej, którą opowiadam w przystępny sposób. Nie są to klasyczne wykłady motywacyjne. Czasem – mam wrażenie – wręcz przeciwnie. 🙂 Wolę bowiem radzić konkretnie niż inspirować – opowiada o swoich wykładach Miłosz Brzeziński.

Mówię m.in. o tym:

  • Jak pracować i nie zwariować, czyli o umiejętności planowania, określania priorytetów i celów działania. Także o umiejętnym motywowaniu – siebie i innych.
  • Jaką przewagę ma praca zespołowa nad indywidualną? Czy jesteśmy genetycznie zaprogramowani do pracy w zespole? Na czym polega bycie prawdziwym menedżerem?
  • Motywacja, która działa, czyli zasady głaskologii w praktyce. Jak pozytywnie wpływać na innych i zwiększać przy tym swoją satysfakcję. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji.
  • O mądrym zarządzaniu czasem. Trzy Ogrody Twojego Życia to praca, dom i ty sam. Jeden komplet narzędzi. Jedna para rąk. Jak skutecznie zarządzać czasem, żeby starczyło go na uprawianie Trzech Ogrodów Życia?

Miłosz Brzeziński