AGATA MŁYNARSKA – WYKŁAD MOTYWACYJNY DLA KOBIET.

      Jak osiągnąć sukces na polu zawodowym i osobistym w każdym wieku? ? Jak w pełni wykorzystać swoje możliwości? Dlaczego przeciwności są nam potrzebne? Podczas interaktywnego spotkania motywacyjnego Agata Młynarska przedstawia najważniejsze kroki do sukcesu.

Mówi o budowaniu celów, o pasji i dyscyplinie w życiu, o zarzadzaniu czasem. Uczy, że siła do działania jest w nas samych, że można ją odkryć w każdym wieku i na każdym etapie życia. Agata Młynarska na przykładzie budowania własnej kariery pokazuje jak wykorzystać swój potencjał do osiągnięcia zawodowego i osobistego sukcesu oraz poczucia własnej wartości. Ten warsztat to prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii i praktycznej wiedzy!

  • Żyj z pasją. Odniosłam sukces w pracy dlatego, że podchodzę do niej z pełnym zaangażowaniem. Nigdy nie robię nic na „pół gwizdka”. Jeśli prowadzę konferencję, program telewizyjny czy przeprowadzam wywiad, wkładam w to, co robię, całą energię. Skąd ją czerpać? Jak sprawić, żeby praca była radością i wyzwaniem? To ważne, bo tylko wtedy będziemy w niej naprawdę dobre. Wielozadaniowość to w dzisiejszym świecie konieczność. Jak skutecznie zarządzać czasem i energią?
  • Nie zawsze jest łatwo… Porozmawiamy o tym, jak przezwyciężać trudności, jak się nie poddawać, gdy słyszymy, że już jesteśmy za stare, za brzydkie, że są lepsi od nas… Co zrobić, gdy nic się nie udaje i sytuacja wydaje się beznadziejna?
  • Nie bój się zmian i nowych wyzwań! „Na debiut nigdy nie jest za późno” – powiedziałam ze sceny, gdy otrzymywałam Różę Gali w kategorii debiut roku za mój portal dla kobiet www.onaonaona.com. Portal założyłam osiem miesięcy wcześniej. Nigdy nie jest za późno na debiut. Nigdy nie jest za późno na sukces, nowe wyzwania, realizację marzeń. Trzeba tylko nauczyć się odważnie iść po to, na czym nam zależy. A na pewno to osiągniemy.
  • Uwierz w siebie- Przekonałam się po wielu latach, że najważniejsze w osiąganiu celów jest poczucie własnej wartości. Jeśli Ci go brakuje, to choćbyś była bardzo wykształcona, nie jest powiedziane, że zdobędziesz pozycję na miarę swoich możliwości. Choćbyś nie wiem jak kochała, nie jest pewne, że będziesz w miłości szanowana i doceniona. Nie mam wątpliwości, że wiara w siebie to największy skarb. Warto go odkryć w sobie!
  • Droga do sukcesu w biznesie- Podzielę się doświadczeniami z mojej pracy zawodowej jak budować i motywować zespół współpracowników. Otaczaj się ludźmi, którym możesz zaufać, i dawaj powody, aby mogli zaufać Tobie. Łatwiej jest zdobyć szczyt w zgranym zespole, niż w pojedynkę. Jak mówić, żeby nas słuchano? Planowanie i realizacja celów, zarządzanie czasem. Szef- kobieta- w czym jest nam łatwiej, a jakie trudności musimy pokonać?
  • Wszystko masz w głowie! Myśl pozytywnie. Wizualizuj pozytywne wydarzenia. Uruchom wyobraźnię. Jeśli uwierzysz w to, że wszystko Ci się uda, i zmobilizujesz wszystkie swoje możliwości żeby to osiągnąć, to na pewno Ci się uda. Pokażę moje sposoby na pozytywne myślenie i ich rezultaty.
  • Dbaj o siebie. Bądź dla siebie dobra. Nie żałuj czasu i energii na to, żeby zdrowo się odżywiać, uprawiać sport, dbać o sylwetkę. Sprawiaj sobie przyjemności. Jeśli sama siebie polubisz, łatwiej zyskasz akceptacje otoczenia. Opowiem o moich własnych sprawdzonych dietach i sposobach na zdrowie i urodę.

Agata Młynarska